O NAS

W NUTRICO JESTEŚMY DUMNI Z NASZYCH TRADYCJI, A BOGATA HISTORIA INSPIRUJE NAS DO CIĄGŁEGO ROZWOJU

Zajmujemy się wytwarzaniem najwyższej jakości produktów spożywczych oraz półproduktów dla branży piekarniczej i cukierniczej.
Inwestycje w nowoczesne technologie i doświadczony zespół specjalistów powodują, że potrafimy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Kreujemy nowatorskie rozwiązania, jednocześnie gwarantując niezmiennie wysoką jakość i powtarzalność naszych produktów. Jesteśmy dumni ze swojej elastyczności i zdolności do dopasowania się do nowych potrzeb rynku, takich jak choćby obsługa marek własnych.

Naszą największą zaletą są doskonale wykwalifikowani pracownicy.
Możemy śmiało powiedzieć, że zatrudniamy najlepszych specjalistów i dajemy im jak najwięcej okazji do rozwoju. Na każdym stanowisku, bez względu na to, czy mowa o produkcji, kontroli jakości, czy obsłudze klienta, pracują osoby zaangażowane i odpowiedzialne. Sukcesywnie rozszerzamy nasz zespół, podążając za zwiększającym się popytem na nasze produkty.

Doświadczenie w przemyśle cukierniczym i doskonała znajomość tego rynku powodują, że jesteśmy solidnym partnerem dla biznesu.
Każdego dnia przykładamy się do bycia odpowiedzialnym producentem, dla którego wysoka jakość jest największym priorytetem. W naszej historii zawsze kierowaliśmy się i wciąż kierujemy jakością, tak, aby każdy produkt spełniał oczekiwania, jakie pokładają w nim klienci. Dzięki temu podejściu zostaliśmy obdarzeni zaufaniem przez szerokie i wciąż poszerzające się grono klientów.

Firma Nutrico jest przedsiębiorstwem z całkowicie polskim kapitałem. Jesteśmy stąd, tutaj pracujemy, tu produkujemy i wydajemy pieniądze. W przyszłość patrzymy z optymizmem. Wciąż inwestujemy w nowe maszyny i rozwijamy technologie produkcji. Wiemy, że aby utrzymać najwyższą jakość, jednocześnie odpowiadając na duże zapotrzebowanie, musimy ciągle się doskonalić. Chcemy budować przyszłość opartą na partnerskich relacjach, innowacyjności i doświadczeniu. Wraz z naszymi klientami.

MISJA

DĄŻYMY DO PRODUKOWANIA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PRODUKTÓW, BY ZADOWOLIĆ NAWET NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCEGO KLIENTA BIZNESOWEGO I INDYWIDUALNEGO. NASZYM SPOSOBEM, ŻEBY TO OSIĄGNĄĆ SĄ WYSOKO WYKWALIFIKOWANI SPECJALIŚCI I NOWOCZESNA PRODUKCJA.

Najwyższej jakości produkty

Naszym celem jest niezmiennie wysoka jakość oferowanych produktów. Chcemy, by nazwa Nutrico kojarzyła się z doskonałym smakiem i nieustannie dążymy do perfekcji w każdym calu.

Specjaliści

Nasi ludzie to prawdziwy skarb. Ich doświadczenie, zaangażowanie i profesjonalizm to solidna podstawa wszystkich działań Nutrico. Zawsze można na nich liczyć.

Zadowolenie klienta

Warto nam zaufać, bo jesteśmy solidnym partnerem w biznesie i odpowiedzialnym producentem. Klienci biznesowi doceniają doskonałą obsługę klienta, fachowe podejście i brak wahań w jakości. Klienci indywidualni coraz chętniej sięgają po nasze marki, ceniąc ich bogatą ofertę i smak.

Nowoczesna produkcja

Dzięki nieustannemu rozwojowi firmy i przemyślanym inwestycjom nasz proces produkcyjny jest nowoczesny i bezpieczny.

WIZJA

WIDZIMY NUTRICO JAKO NOWOCZESNE PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKUJĄCE NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PRODUKTY Z NAJLEPSZYCH DOSTĘPNYCH SUROWCÓW. JESTEŚMY GOTOWI ROZWIJAĆ SIĘ NA RYNKI ZAGRANICZNE, JEDNOCZEŚNIE ZASPOKAJAJĄC POTRZEBY WSZYSTKICH NASZYCH POLSKICH KONTRAHENTÓW.

CIĄGŁY ROZWÓJ I PRZYWIĄZANIE DO JAKOŚCI POZWALAJĄ NAM PATRZEĆ W PRZYSZŁOŚĆ Z PEWNOŚCIĄ SIEBIE I RADOŚCIĄ. CHCEMY, BY NASI PARTNERZY W BIZNESIE BYLI CZĘŚCIĄ TEJ PRZYSZŁOŚCI.

ZARZĄD

PREZES ZARZĄDU – ŁUKASZ URBANIAK

Łukasz Urbaniak to doświadczony manager i prawdziwy profesjonalista. Człowiek z wizją, dla którego prowadzenie biznesu to życiowa pasja. Ceni przyjacielskie relacje wewnątrz organizacji, jak i budowanie partnerskich więzi z klientami. Potrafi być dumny z osiągnięć, takich jak szybkie tempo rozowju firmy pod jego kierownictwem.

Te cechy pozwalają mu dowodzić Nutrico, nigdy nie spuszczając z oczu celu – zrównoważonego, ciągłego rozwoju i ekspansji na nowe rynki.

NAGRODY, CERTYFIKATY, OSIĄGNIĘCIA

Certyfikowany system zarządzania jakością ISO9001

Zarządzamy jakością według standardu ISO9001 – akceptowanego i rozpoznawanego na całym świecie. Jest to system ukierunkowany na zrozumienie i spełnienie wymogów klienta, w którym kluczową rolę odgrywa znaczenie i zaangażowanie pracowników, ciągłe doskonalenie procesu produkcji i partnerskie stosunki z kontrahentami.

UTZ CERTIFIED

(w trakcie wdrożenia)UTZ Certified to ogólnoświatowy program certyfikacji ustanawiający dobre standardy dla odpowiedzialnej produkcji rolnej produktów takich jak kawa, kakao i herbata.

Zgadzamy się z wizją UTZ Certified i chcemy być częścią zrównoważonego i odpowiedzialnego łańcuchu dostawców, rolników, przemysłu spożywczego oraz konsumentów. Dlatego staramy się o certyfikację UTZ dla naszych produktów z kakao.

Certyfikowany system HACCP

System HACCP to inaczej System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli. Zapewnia on bezpieczeństwo podczas wszystkich etapów produkcji i obrotu naszymi produktami spożywczymi.